650 000 €
2481 €/m²
Property 65099 photo 1
Property 65099 photo 2
Property 65099 photo 3
Property 65099 photo 4
Property 65099 photo 5
Property 65099 photo 6
Property 65099 photo 7
Property 65099 photo 8
Property 65099 photo 9
Property 65099 photo 10
Property 65099 photo 11
Property 65099 photo 12
Property 65099 photo 13
Property 65099 photo 14
Property 65099 photo 15
Property 65099 photo 16
Property 65099 photo 17

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2009
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: دیگر
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 2500 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 1 km
  • فاصله از فرودگاه: 20 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش خانه2 طبقه با متراژ 262 متر مربع در کرت. طبقه همکف شامل 3 اتاق خواب, 2 دوش, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, توالت. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به جنگل.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, پارکینگ اختصاصی, سیستم گرمایشی, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 47206
  • مربع متر 240 m²
  • Rooms 5
فروش
700 000 € 1400 €/m²
  • کد شی 37510
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
540 000 € 1350 €/m²
  • کد شی 26503
  • مربع متر 400 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
700 000 € 8536 €/m²
  • کد شی 16507
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3
فروش
850 000 € 3244 €/m²
  • کد شی 65093
  • مربع متر 262 m²
  • Rooms 4
فروش
590 000 € 2878 €/m²
  • کد شی 65202
  • مربع متر 205 m²
  • Rooms 3
فروش
540 000 € 3354 €/m²
  • کد شی 32561
  • مربع متر 161 m²
  • Rooms 4
فروش
590 000 € 1735 €/m²
  • کد شی 20450
  • مربع متر 340 m²
  • Rooms 8
فروش
750 000 € 2604 €/m²
  • کد شی 62203
  • مربع متر 288 m²
  • فاصله تا دریا 600 m

اشتراک خبرنامه