330 000 €
5500 €/m²
Property 65129 photo 1
Property 65129 photo 2
Property 65129 photo 3
Property 65129 photo 4
Property 65129 photo 5
Property 65129 photo 6
Property 65129 photo 7
Property 65129 photo 8
Property 65129 photo 9
Property 65129 photo 10
Property 65129 photo 11
Property 65129 photo 12
Property 65129 photo 13
Property 65129 photo 14
Property 65129 photo 15

Details

  • تعداد اتاق ها: 2
  • Energy Class: انتظار می رود گواهی عملکرد انرژی (EPC)
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 2800 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 2 km
  • فاصله از فرودگاه: 17 km

توضیحات

برای فروش خانه1 طبقه با متراژ 60 متر مربع در کرت. خانه یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش, یک اتاق ذخیره سازی. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, شومینه, پارکینگ اختصاصی, باغ, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
320 000 € 2962 €/m²
  • کد شی 56672
  • مربع متر 108 m²
  • Rooms 3
فروش
300 000 € 1200 €/m²
  • کد شی 61785
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 6
فروش
370 000 € 2387 €/m²
  • کد شی 61805
  • مربع متر 155 m²
  • Rooms 4
فروش
267 000 € 2427 €/m²
  • کد شی 43070
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 4
فروش
275 000 € 2750 €/m²
  • کد شی 42772
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
379 000 € 11484 €/m²
  • کد شی 65541
  • مربع متر 33 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
330 000 € 5500 €/m²
  • کد شی 65129
  • مربع متر 60 m²
  • Rooms 2
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 37913
  • مربع متر 76 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه