257 000 €
2142 €/m²
Property 65190 photo 1
Property 65190 photo 2
Property 65190 photo 3
Property 65190 photo 4
Property 65190 photo 5
Property 65190 photo 6
Property 65190 photo 7
Property 65190 photo 8
Property 65190 photo 9
Property 65190 photo 10
Property 65190 photo 11
Property 65190 photo 12
Property 65190 photo 13
Property 65190 photo 14
Property 65190 photo 15
Property 65190 photo 16

Details

  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 1300 m
  • فاصله از فرودگاه: 9 km

خدمات

  • پارکینگ
  • Storage room
  • Holiday home

توضیحات

برای فروش خانه1 طبقه با متراژ 120 متر مربع در کرت. خانه 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش, یک اتاق ذخیره سازی. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه، رو به شهر، رو به جنگل.{همچنین پارکینگ اختصاصی, باغ, سیستم گرمایشی, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
250 000 € 1923 €/m²
  • کد شی 49458
  • مربع متر 130 m²
  • Rooms 3
فروش
370 000 € 2387 €/m²
  • کد شی 61805
  • مربع متر 155 m²
  • Rooms 4
فروش
257 000 € 2141 €/m²
  • کد شی 65190
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
379 000 € 11484 €/m²
  • کد شی 65541
  • مربع متر 33 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
208 000 € 1733 €/m²
  • کد شی 51905
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 5
فروش
275 000 € 2750 €/m²
  • کد شی 42772
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
320 000 € 2962 €/m²
  • کد شی 56672
  • مربع متر 108 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه