590 000 €
2878 €/m²
Property 65202 photo 1
Property 65202 photo 2
Property 65202 photo 3
Property 65202 photo 4
Property 65202 photo 5
Property 65202 photo 6
Property 65202 photo 7
Property 65202 photo 8
Property 65202 photo 9
Property 65202 photo 10
Property 65202 photo 11
Property 65202 photo 12
Property 65202 photo 13
Property 65202 photo 14
Property 65202 photo 15
Property 65202 photo 16
Property 65202 photo 17
Property 65202 photo 18

Details

  • سال ساخت: 2011
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Energy Class: معاف از گواهی عملکرد انرژی اجباری (EPC)
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 2000 m
  • فاصله از فرودگاه: 12 km

توضیحات

برای فروش خانه1 طبقه با متراژ 205 متر مربع در کرت. خانه 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , آشپزخانه , حمام, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. خانه دارای طرح جلو {همچنین شومینه, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, گاراژ, سیستم گرمایشی, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
540 000 € 3354 €/m²
  • کد شی 32561
  • مربع متر 161 m²
  • Rooms 4
فروش
590 000 € 2878 €/m²
  • کد شی 65202
  • مربع متر 205 m²
  • Rooms 3
فروش
747 000 € 2716 €/m²
  • کد شی 50103
  • مربع متر 275 m²
  • Rooms 4
فروش
750 000 € 2604 €/m²
  • کد شی 62203
  • مربع متر 288 m²
  • فاصله تا دریا 600 m
فروش
650 000 € 1547 €/m²
  • کد شی 40395
  • مربع متر 420 m²
  • Rooms 7
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 47206
  • مربع متر 240 m²
  • Rooms 5
فروش
700 000 € 2333 €/m²
  • کد شی 30258
  • مربع متر 300 m²
  • Rooms 6
فروش
850 000 € 3244 €/m²
  • کد شی 65093
  • مربع متر 262 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه