395 000 €
4938 €/m²
Property 65257 photo 1
Property 65257 photo 2
Property 65257 photo 3
Property 65257 photo 4
Property 65257 photo 5
Property 65257 photo 6

Details

  • سال ساخت: 2026
  • تعداد اتاق ها: 3
  • وضعیت: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 600 m
  • فاصله از فرودگاه: 18 km

توضیحات

برای فروش ویلا 2 طبقه با متراژ 80 متر مربع در کرت. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, 2 حمام. ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, سیستم علام خطر, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
340 000 € 5762 €/m²
  • کد شی 66025
  • مربع متر 59 m²
  • Rooms 3
فروش
490 000 € 2197 €/m²
  • کد شی 54643
  • مربع متر 223 m²
  • Rooms 6
فروش
540 000 € 4909 €/m²
  • کد شی 61671
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 3
فروش
500 000 € 3496 €/m²
  • کد شی 56922
  • مربع متر 143 m²
  • Rooms 4
فروش
500 000 € 3496 €/m²
  • کد شی 56921
  • مربع متر 143 m²
  • Rooms 4
فروش
520 000 € 2080 €/m²
  • کد شی 65972
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 9
فروش
395 000 € 4937 €/m²
  • کد شی 65257
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3
فروش
587 000 € 3668 €/m²
  • کد شی 42645
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه