فروش - اپارتمان 95 m² در آتیکا

یونان آتیکا آتن - جنوب کالیته
210 000 €
2211 €/m²
Property 65273 photo 1
Property 65273 photo 2
Property 65273 photo 3
Property 65273 photo 4
Property 65273 photo 5
Property 65273 photo 6
Property 65273 photo 7
Property 65273 photo 8

Details

  • سال ساخت: 1966
  • سال نوسازی: 2010
  • تعداد اتاق ها: 3
  • Energy Class: B
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 3600 m
  • فاصله از فرودگاه: 37 km

خدمات

  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 95 متر مربع در آتیکا. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , دوش. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین انبار.

آتیکا

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه