1 350 000 €
7500 €/m²
Property 65279 photo 1
Property 65279 photo 2
Property 65279 photo 3
Property 65279 photo 4
Property 65279 photo 5
Property 65279 photo 6
Property 65279 photo 7
Property 65279 photo 8
Property 65279 photo 9
Property 65279 photo 10
Property 65279 photo 11
Property 65279 photo 12
Property 65279 photo 13

Details

  • سال ساخت: 2022
  • تعداد اتاق ها: 3
  • فاصله از دریا: 550 m
  • فاصله از فرودگاه: 18 km

توضیحات

برای فروش ویلا 0 طبقه با متراژ 180 متر مربع در کرت. ویلا دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
1 300 000 € 3823 €/m²
  • کد شی 65872
  • مربع متر 340 m²
  • Rooms 6
فروش
1 470 000 € 5880 €/m²
  • کد شی 64823
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 5
فروش
1 850 000 € 5441 €/m²
  • کد شی 47645
  • مربع متر 340 m²
  • Rooms 6
فروش
1 700 000 € 2881 €/m²
  • کد شی 39168
  • مربع متر 590 m²
  • Rooms 11
فروش
1 500 000 € 2941 €/m²
  • کد شی 32688
  • مربع متر 510 m²
  • Rooms 8
فروش
1 970 000 € 6416 €/m²
  • کد شی 26891
  • مربع متر 307 m²
  • Rooms 6
فروش
1 100 000 € 950 000 € 2661 €/m²
  • کد شی 62608
  • مربع متر 357 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
1 200 000 € 7500 €/m²
  • کد شی 39221
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 3
Recommended فروش
1 100 000 € 960 000 € 3200 €/m²
  • کد شی 30410
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 15000 m
فروش
1 350 000 € 7500 €/m²
  • کد شی 65279
  • مربع متر 180 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه