فروش - اپارتمان 71 m² در آتیکا

یونان آتیکا بقیه آتیکا رافینا
300 000 €
4225 €/m²
Property 65368 photo 1
Property 65368 photo 2
Property 65368 photo 3
Property 65368 photo 4
Property 65368 photo 5
Property 65368 photo 6
Property 65368 photo 7
Property 65368 photo 8
Property 65368 photo 9
Property 65368 photo 10
Property 65368 photo 11
Property 65368 photo 12

Details

  • سال ساخت: 2001
  • سال نوسازی: 2019
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Energy Class: B
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 950 m
  • فاصله از فرودگاه: 12 km

خدمات

  • آسانسور
  • شومینه
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 71 متر مربع در آتیکا. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه، رو به شهر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر.

آتیکا

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه