فروش - اپارتمان 74 m² در آتیکا

یونان آتیکا آتن - جنوب گلیفادا
310 000 €
4189 €/m²
Property 65372 photo 1
Property 65372 photo 2
Property 65372 photo 3
Property 65372 photo 4
Property 65372 photo 5
Property 65372 photo 6
Property 65372 photo 7
Property 65372 photo 8

Details

  • تعداد طبقات: 4
  • سال ساخت: 1975
  • سال نوسازی: 2015
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: برق
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 3000 m
  • فاصله از فرودگاه: 25 km

خدمات

  • آسانسور
  • Satellite TV
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 74 متر مربع در آتیکا. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتیکا

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه