747 000 €
4669 €/m²
Property 65409 photo 1
Property 65409 photo 2
Property 65409 photo 3
Property 65409 photo 4
Property 65409 photo 5
Property 65409 photo 6

Details

  • سال ساخت: 2026
  • تعداد اتاق ها: 3
  • وضعیت: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 600 m
  • فاصله از فرودگاه: 18 km

توضیحات

برای فروش ویلا 2 طبقه با متراژ 160 متر مربع در کرت. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه . طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, 2 حمام. ویلا دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, کولر, پارکینگ اختصاصی, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
1 000 000 € 5882 €/m²
  • کد شی 37830
  • مربع متر 170 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m
فروش
960 000 € 928 000 € 4640 €/m²
  • کد شی 40138
  • مربع متر 200 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
700 000 € 2160 €/m²
  • کد شی 45268
  • مربع متر 324 m²
  • Rooms 4
فروش
900 000 € 3000 €/m²
  • کد شی 23706
  • مربع متر 300 m²
  • Rooms 9
فروش
1 067 000 € 2667 €/m²
  • کد شی 40518
  • مربع متر 400 m²
  • Rooms 6
فروش
850 000 € 2361 €/m²
  • کد شی 65564
  • مربع متر 360 m²
  • Rooms 7
فروش
1 050 000 € 6953 €/m²
  • کد شی 61625
  • مربع متر 151 m²
  • Rooms 4
فروش
950 000 € 2193 €/m²
  • کد شی 51144
  • مربع متر 433 m²
  • فاصله تا دریا 770 m
انحصاری فروش
1 100 000 € 850 000 € 3148 €/m²
  • کد شی 62907
  • مربع متر 270 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m

اشتراک خبرنامه