1 500 000 €
7500 €/m²
Property 65411 photo 1
Property 65411 photo 2
Property 65411 photo 3
Property 65411 photo 4
Property 65411 photo 5
Property 65411 photo 6
Property 65411 photo 7
Property 65411 photo 8
Property 65411 photo 9

Details

  • سال ساخت: 2026
  • تعداد اتاق ها: 7
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 7
  • فاصله از دریا: 3300 m
  • فاصله از فرودگاه: 20 km

توضیحات

برای فروش ویلا 2 طبقه با متراژ 200 متر مربع در کرت. طبقه همکف شامل 4 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , 4 دوش, توالت. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, 2 دوش. ویلا دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, سیستم علام خطر.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
1 800 000 € 7200 €/m²
  • کد شی 30046
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 5
فروش
1 600 000 € 11428 €/m²
  • کد شی 62213
  • مربع متر 140 m²
  • فاصله تا دریا 10 m
فروش
1 300 000 € 2765 €/m²
  • کد شی 31833
  • مربع متر 470 m²
  • Rooms 6
فروش
2 140 000 € 5350 €/m²
  • کد شی 63365
  • مربع متر 400 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
1 600 000 € 6956 €/m²
  • کد شی 23867
  • مربع متر 230 m²
  • Rooms 6
Recommended فروش
1 950 000 € 1 400 000 € 4444 €/m²
  • کد شی 59946
  • مربع متر 315 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
2 000 000 € 6060 €/m²
  • کد شی 49464
  • مربع متر 330 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
1 600 000 € 11428 €/m²
  • کد شی 62739
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 3
فروش
2 200 000 € 11000 €/m²
  • کد شی 45258
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه