فروش - زمین 517 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا پارالیا
85 000 €
164 €/m²
Property 65451 photo 1
Property 65451 photo 2

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 4500 m
  • فاصله از فرودگاه: 85 km

توضیحات

برای فروش زمین 517 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. جواز ساختمانسازی وجود دارد. امکان ساخت وجود دارد 413 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
120 000 € 63 €/m²
  • کد شی 45525
  • مربع متر 1904 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
90 000 € 10 €/m²
  • کد شی 43246
  • مربع متر 8484 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
80 000 € 153 €/m²
  • کد شی 30759
  • مربع متر 520 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
90 000 € 107 €/m²
  • کد شی 41081
  • مربع متر 838 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m
فروش
100 000 € 14 €/m²
  • کد شی 31033
  • مربع متر 7000 m²
  • فاصله تا دریا 7500 m
فروش
75 000 € 86 €/m²
  • کد شی 30614
  • مربع متر 870 m²
  • فاصله تا دریا 11000 m
فروش
90 000 € 10 €/m²
  • کد شی 62135
  • مربع متر 8500 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
90 000 € 200 €/m²
  • کد شی 56040
  • مربع متر 450 m²
  • فاصله تا دریا 9500 m
فروش
90 000 € 60 €/m²
  • کد شی 59798
  • مربع متر 1500 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
110 000 € 15 €/m²
  • کد شی 32075
  • مربع متر 7000 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m

اشتراک خبرنامه