1 300 000 €
2708 €/m²
Property 65530 photo 1
Property 65530 photo 2
Property 65530 photo 3
Property 65530 photo 4
Property 65530 photo 5
Property 65530 photo 6
Property 65530 photo 7
Property 65530 photo 8
Property 65530 photo 9
Property 65530 photo 10
Property 65530 photo 11
Property 65530 photo 12
Property 65530 photo 13
Property 65530 photo 14
Property 65530 photo 15
Property 65530 photo 16
Property 65530 photo 17
Property 65530 photo 18
Property 65530 photo 19
Property 65530 photo 20
Property 65530 photo 21
Property 65530 photo 22
Property 65530 photo 23
Property 65530 photo 24
Property 65530 photo 25
Property 65530 photo 26
Property 65530 photo 27
Property 65530 photo 28
Property 65530 photo 29
Property 65530 photo 30
Property 65530 photo 31
Property 65530 photo 32
Property 65530 photo 33
Property 65530 photo 34

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 1991
  • سال نوسازی: 2011
  • تعداد اتاق ها: 8
  • فاصله از دریا: 100 m
  • فاصله از فرودگاه: 32 km

توضیحات

برای فروش ویلا 0 طبقه با متراژ 480 متر مربع در کرت. ویلا دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, چمن, باربیکیو گاراژ, سیستم گرمایشی, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
1 600 000 € 4571 €/m²
  • کد شی 60634
  • مربع متر 350 m²
  • Rooms 7
فروش
1 386 000 € 7035 €/m²
  • کد شی 54752
  • مربع متر 197 m²
  • Rooms 4
فروش
1 386 000 € 4137 €/m²
  • کد شی 41224
  • مربع متر 335 m²
  • فاصله تا دریا 13000 m
فروش
1 200 000 € 4285 €/m²
  • کد شی 50227
  • مربع متر 280 m²
  • Rooms 6
فروش
1 650 000 € 4125 €/m²
  • کد شی 51196
  • مربع متر 400 m²
  • Rooms 8
فروش
1 250 000 € 6648 €/m²
  • کد شی 57194
  • مربع متر 188 m²
  • Rooms 6
فروش
1 200 000 € 7500 €/m²
  • کد شی 39221
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 3
فروش
1 100 000 € 950 000 € 2661 €/m²
  • کد شی 62608
  • مربع متر 357 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
1 800 000 € 7200 €/m²
  • کد شی 30046
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 5
فروش
1 900 000 € 1 067 000 € 3704 €/m²
  • کد شی 14552
  • مربع متر 288 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m

اشتراک خبرنامه