فروش - خانه 159 m² در خالکیدیکی

یونان مقدونیه خالکیدیکی Poligiros
185 000 €
1164 €/m²
Property 65539 photo 1
Property 65539 photo 2
Property 65539 photo 3
Property 65539 photo 4
Property 65539 photo 5
Property 65539 photo 6
Property 65539 photo 7
Property 65539 photo 8
Property 65539 photo 9
Property 65539 photo 10
Property 65539 photo 11
Property 65539 photo 12
Property 65539 photo 13
Property 65539 photo 14
Property 65539 photo 15
Property 65539 photo 16
Property 65539 photo 17
Property 65539 photo 18
Property 65539 photo 19
Property 65539 photo 20
Property 65539 photo 21
Property 65539 photo 22
  • کد شی 65539
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک خانه
  • مربع متر 159 m²
  • مساحت زمین 6800 m²
  • منطقه خالکیدیکی
  • Location مقدونیه () | Poligiros (خالکیدیکی)
  • تعداد اتاق ها 6

Details

  • سال ساخت: 2009
  • تعداد اتاق ها: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 39000 m
  • فاصله از فرودگاه: 40000 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش خانه3 طبقه با متراژ 159 متر مربع در خالکیدیکی. طبقه نیمه زیر زمین شامل یک اتاق ذخیره سازی. طبقه همکف شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, حمام. خانه دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, پارکینگ اختصاصی, باغ, باربیکیو انبار.

خالکیدیکی

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه