379 000 €
11485 €/m²
Property 65541 photo 1
Property 65541 photo 2
Property 65541 photo 3
Property 65541 photo 4
Property 65541 photo 5
Property 65541 photo 6
Property 65541 photo 7
Property 65541 photo 8
Property 65541 photo 9
Property 65541 photo 10
Property 65541 photo 11
Property 65541 photo 12
Property 65541 photo 13
Property 65541 photo 14
Property 65541 photo 15
Property 65541 photo 16
Property 65541 photo 17
Property 65541 photo 18
Property 65541 photo 19
Property 65541 photo 20
Property 65541 photo 21
Property 65541 photo 22
Property 65541 photo 23
Property 65541 photo 24
Property 65541 photo 25
Property 65541 photo 26
Property 65541 photo 27
Property 65541 photo 28
Property 65541 photo 29
Property 65541 photo 30
Property 65541 photo 31
Property 65541 photo 32
Property 65541 photo 33
Property 65541 photo 34
Property 65541 photo 35
Property 65541 photo 36
Property 65541 photo 37
Property 65541 photo 38
Property 65541 photo 39
Property 65541 photo 40
Property 65541 photo 41
Property 65541 photo 42
Property 65541 photo 43
Property 65541 photo 44
Property 65541 photo 45
Property 65541 photo 46

Details

  • سال ساخت: 1955
  • سال نوسازی: 1990
  • وضعیت: Old building
  • فاصله از دریا: 100 m
  • فاصله از فرودگاه: 66 km

خدمات

  • دو جداره
  • Holiday home

توضیحات

برای فروش خانه0 طبقه با متراژ 33 متر مربع در کرت. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
540 000 € 1350 €/m²
  • کد شی 26503
  • مربع متر 400 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
480 000 € 3428 €/m²
  • کد شی 56516
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 4
فروش
330 000 € 5500 €/m²
  • کد شی 65129
  • مربع متر 60 m²
  • Rooms 2
فروش
320 000 € 2962 €/m²
  • کد شی 56672
  • مربع متر 108 m²
  • Rooms 3
فروش
399 000 € 1117 €/m²
  • کد شی 61234
  • مربع متر 357 m²
  • فاصله تا دریا 2500 m
فروش
370 000 € 2387 €/m²
  • کد شی 61805
  • مربع متر 155 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه