850 000 €
2361 €/m²
Property 65564 photo 1
Property 65564 photo 2
Property 65564 photo 3
Property 65564 photo 4
Property 65564 photo 5
Property 65564 photo 6
Property 65564 photo 7
Property 65564 photo 8
Property 65564 photo 9
Property 65564 photo 10
Property 65564 photo 11
Property 65564 photo 12
Property 65564 photo 13
Property 65564 photo 14
Property 65564 photo 15
Property 65564 photo 16
Property 65564 photo 17
Property 65564 photo 18
Property 65564 photo 19
Property 65564 photo 20
Property 65564 photo 21
Property 65564 photo 22
Property 65564 photo 23
Property 65564 photo 24
Property 65564 photo 25
Property 65564 photo 26
Property 65564 photo 27
Property 65564 photo 28
Property 65564 photo 29
Property 65564 photo 30
Property 65564 photo 31
Property 65564 photo 32
Property 65564 photo 33
Property 65564 photo 34
Property 65564 photo 35
Property 65564 photo 36
Property 65564 photo 37
Property 65564 photo 38
Property 65564 photo 39
Property 65564 photo 40
Property 65564 photo 41
Property 65564 photo 42
Property 65564 photo 43
Property 65564 photo 44
Property 65564 photo 45
Property 65564 photo 46
Property 65564 photo 47
Property 65564 photo 48
Property 65564 photo 49
Property 65564 photo 50
Property 65564 photo 51
Property 65564 photo 52
Property 65564 photo 53
Property 65564 photo 54
Property 65564 photo 55
Property 65564 photo 56

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2006
  • تعداد اتاق ها: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • فاصله از دریا: 11000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 2 km
  • فاصله از فرودگاه: 11 km

توضیحات

برای فروش ویلا 3 طبقه با متراژ 360 متر مربع در کرت. طبقه همکف شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل اتاق نشیمن, آشپزخانه , توالت, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 2 شامل 3 اتاق خواب, 2 حمام. ویلا دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه.{همچنین مبلمان, شومینه, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
1 250 000 € 4166 €/m²
  • کد شی 33634
  • مربع متر 300 m²
  • Rooms 8
فروش
1 050 000 € 6953 €/m²
  • کد شی 61625
  • مربع متر 151 m²
  • Rooms 4
فروش
700 000 € 2160 €/m²
  • کد شی 45268
  • مربع متر 324 m²
  • Rooms 4
Recommended فروش
1 100 000 € 960 000 € 3200 €/m²
  • کد شی 30410
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 15000 m
فروش
1 067 000 € 2667 €/m²
  • کد شی 40518
  • مربع متر 400 m²
  • Rooms 6
فروش
1 200 000 € 4285 €/m²
  • کد شی 50227
  • مربع متر 280 m²
  • Rooms 6
فروش
736 000 € 5183 €/m²
  • کد شی 62220
  • مربع متر 142 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m

اشتراک خبرنامه