درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 600 m² در ساحل المپیک
یونان
مقدونیه
استان پیریا
متونی
املاک در ماکریجیالوس، پیریا
35 000 €
58 €/m²
کد شی
65613
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
600 m²
منطقه
ساحل المپیک
Location
املاک در ماکریجیالوس، پیریا (متونی) | استان پیریا (مقدونیه)
Details
فاصله از دریا:
1500 m
فاصله از فرودگاه:
75 km
توضیحات
برای فروش زمین 600 متر مربع در ساحل المپیک.خارج از طرح شهر است..
ساحل المپیک
Location
حقایق مشابه
فروش
30 000 €
42 €/m²
زمین 700 m² ساحل المپیک
ساحل المپیک
کد شی
36318
مربع متر
700 m²
فاصله تا دریا
1500 m
فروش
40 000 €
10 €/m²
زمین 3830 m² ساحل المپیک
ساحل المپیک
کد شی
34196
مربع متر
3830 m²
فاصله تا دریا
800 m
فروش
50 000 €
50 €/m²
زمین 994 m² ساحل المپیک
ساحل المپیک
کد شی
34453
مربع متر
994 m²
فاصله تا دریا
6000 m
فروش
48 000 €
160 €/m²
زمین 300 m² ساحل المپیک
ساحل المپیک
کد شی
60015
مربع متر
300 m²
فاصله تا دریا
1700 m
فروش
30 000 €
75 €/m²
زمین 400 m² ساحل المپیک
ساحل المپیک
کد شی
54509
مربع متر
400 m²
فاصله تا دریا
8000 m
فروش
45 000 €
106 €/m²
زمین 423 m² ساحل المپیک
ساحل المپیک
کد شی
63336
مربع متر
423 m²
فاصله تا دریا
3500 m
فروش
30 000 €
9 €/m²
زمین 3200 m² ساحل المپیک
ساحل المپیک
کد شی
35638
مربع متر
3200 m²
فاصله تا دریا
3500 m
فروش
40 000 €
251 €/m²
زمین 159 m² ساحل المپیک
ساحل المپیک
کد شی
55984
مربع متر
159 m²
فاصله تا دریا
6500 m
فروش
35 000 €
6 €/m²
زمین 5325 m² ساحل المپیک
ساحل المپیک
کد شی
31017
مربع متر
5325 m²
فاصله تا دریا
7500 m
فروش
35 000 €
68 €/m²
زمین 509 m² ساحل المپیک
ساحل المپیک
کد شی
65479
مربع متر
509 m²
فاصله تا دریا
2000 m
Giorgos Ferisidis
+30 2351063910
sales@grekodom.com
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the