1 300 000 €
5532 €/m²
Property 65672 photo 1
Property 65672 photo 2
Property 65672 photo 3
Property 65672 photo 4
Property 65672 photo 5
Property 65672 photo 6
Property 65672 photo 7
Property 65672 photo 8
Property 65672 photo 9
Property 65672 photo 10
Property 65672 photo 11
Property 65672 photo 12
Property 65672 photo 13
Property 65672 photo 14
Property 65672 photo 15
Property 65672 photo 16
Property 65672 photo 17
Property 65672 photo 18
Property 65672 photo 19
Property 65672 photo 20
Property 65672 photo 21
Property 65672 photo 22
Property 65672 photo 23
Property 65672 photo 24

Details

  • سال ساخت: 2022
  • تعداد اتاق ها: 5
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Energy Class: الف+
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • فاصله از دریا: 850 m
  • فاصله از فرودگاه: 69 km

توضیحات

برای فروش ویلا 2 طبقه با متراژ 235 متر مربع در کرت. طبقه همکف شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 دوش, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, 2 دوش. ویلا دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
1 850 000 € 6727 €/m²
  • کد شی 56150
  • مربع متر 275 m²
  • Rooms 6
فروش
1 100 000 € 5500 €/m²
  • کد شی 47133
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 5
فروش
1 386 000 € 4137 €/m²
  • کد شی 41224
  • مربع متر 335 m²
  • فاصله تا دریا 13000 m
فروش
1 900 000 € 7037 €/m²
  • کد شی 45281
  • مربع متر 270 m²
  • Rooms 3
فروش
1 200 000 € 7500 €/m²
  • کد شی 39221
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 3
فروش
1 500 000 € 7614 €/m²
  • کد شی 42669
  • مربع متر 197 m²
  • Rooms 3
فروش
1 600 000 € 11428 €/m²
  • کد شی 62213
  • مربع متر 140 m²
  • فاصله تا دریا 10 m
فروش
1 300 000 € 5531 €/m²
  • کد شی 65672
  • مربع متر 235 m²
  • Rooms 5
فروش
1 600 000 € 6956 €/m²
  • کد شی 23867
  • مربع متر 230 m²
  • Rooms 6
فروش
1 300 000 € 2765 €/m²
  • کد شی 31833
  • مربع متر 470 m²
  • Rooms 6

اشتراک خبرنامه