800 000 €
2667 €/m²
Property 65748 photo 1
Property 65748 photo 2
Property 65748 photo 3
Property 65748 photo 4
Property 65748 photo 5
Property 65748 photo 6
Property 65748 photo 7
Property 65748 photo 8
Property 65748 photo 9
Property 65748 photo 10
Property 65748 photo 11
Property 65748 photo 12
Property 65748 photo 13
Property 65748 photo 14
Property 65748 photo 15
Property 65748 photo 16
Property 65748 photo 17
Property 65748 photo 18
Property 65748 photo 19
Property 65748 photo 20
Property 65748 photo 21
Property 65748 photo 22
Property 65748 photo 23
Property 65748 photo 24
Property 65748 photo 25
Property 65748 photo 26
Property 65748 photo 27
Property 65748 photo 28
Property 65748 photo 29
Property 65748 photo 30

Details

  • سال ساخت: 1999
  • سال نوسازی: 2015
  • تعداد اتاق ها: 5
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • فاصله از دریا: 7000 m
  • فاصله از فرودگاه: 12 km

توضیحات

برای فروش ویلا 2 طبقه با متراژ 300 متر مربع در کرت. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , 2 توالت, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, 2 حمام. ویلا دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه، رو به شهر، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
1 100 000 € 950 000 € 3275 €/m²
  • کد شی 57927
  • مربع متر 290 m²
  • فاصله تا دریا 550 m
فروش
1 067 000 € 2667 €/m²
  • کد شی 40518
  • مربع متر 400 m²
  • Rooms 6
فروش
1 000 000 € 5882 €/m²
  • کد شی 37830
  • مربع متر 170 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m
انحصاری فروش
1 100 000 € 850 000 € 3148 €/m²
  • کد شی 62907
  • مربع متر 270 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
650 000 € 1354 €/m²
  • کد شی 30518
  • مربع متر 480 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
700 000 € 2160 €/m²
  • کد شی 45268
  • مربع متر 324 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه