630 000 €
1364 €/m²
Property 65803 photo 1
Property 65803 photo 2
Property 65803 photo 3
Property 65803 photo 4
Property 65803 photo 5
Property 65803 photo 6
Property 65803 photo 7
Property 65803 photo 8
Property 65803 photo 9
Property 65803 photo 10
Property 65803 photo 11
Property 65803 photo 12
Property 65803 photo 13
Property 65803 photo 14
Property 65803 photo 15
Property 65803 photo 16
Property 65803 photo 17
Property 65803 photo 18
Property 65803 photo 19
Property 65803 photo 20
Property 65803 photo 21

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • سال ساخت: 2007
  • فاصله از دریا: 12000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 5 km
  • فاصله از فرودگاه: 12 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Holiday home

توضیحات

برای فروش ویلا 0 طبقه با متراژ 462 متر مربع در آتیکا. ویلا دارای طرح منطقه این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه، رو به جنگل.{همچنین شومینه, پارکینگ اختصاصی, باغ.

آتیکا

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه