1 300 000 €
3824 €/m²
Property 65872 photo 1
Property 65872 photo 2
Property 65872 photo 3
Property 65872 photo 4
Property 65872 photo 5
Property 65872 photo 6
Property 65872 photo 7
Property 65872 photo 8
Property 65872 photo 9
Property 65872 photo 10
Property 65872 photo 11
Property 65872 photo 12
Property 65872 photo 13
Property 65872 photo 14
Property 65872 photo 15
Property 65872 photo 16
Property 65872 photo 17
Property 65872 photo 18
Property 65872 photo 19
Property 65872 photo 20
Property 65872 photo 21
Property 65872 photo 22
Property 65872 photo 23
Property 65872 photo 24
Property 65872 photo 25
Property 65872 photo 26
Property 65872 photo 27
Property 65872 photo 28
Property 65872 photo 29
Property 65872 photo 30
Property 65872 photo 31
Property 65872 photo 32
Property 65872 photo 33
Property 65872 photo 34
Property 65872 photo 35
Property 65872 photo 36
Property 65872 photo 37
Property 65872 photo 38
Property 65872 photo 39
Property 65872 photo 40
Property 65872 photo 41
Property 65872 photo 42
Property 65872 photo 43
Property 65872 photo 44
Property 65872 photo 45
Property 65872 photo 46
Property 65872 photo 47

Details

  • تعداد اتاق ها: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • فاصله از دریا: 1900 m
  • فاصله از فرودگاه: 52 km

توضیحات

برای فروش ویلا 3 طبقه با متراژ 340 متر مربع در کرت. زیر زمین شامل طبقه همکف شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , آشپزخانه , 4 دوش, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, 2 دوش. ویلا دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
1 600 000 € 11428 €/m²
  • کد شی 62739
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 3
فروش
1 100 000 € 5500 €/m²
  • کد شی 47133
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 5
فروش
1 280 000 € 3224 €/m²
  • کد شی 40537
  • مربع متر 397 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m
فروش
1 300 000 € 5909 €/m²
  • کد شی 38467
  • مربع متر 220 m²
  • فاصله تا دریا 4300 m
فروش
1 500 000 € 2941 €/m²
  • کد شی 32688
  • مربع متر 510 m²
  • Rooms 8
فروش
1 300 000 € 2708 €/m²
  • کد شی 65530
  • مربع متر 480 m²
  • Rooms 8
فروش
1 600 000 € 6956 €/m²
  • کد شی 23867
  • مربع متر 230 m²
  • Rooms 6
فروش
1 300 000 € 3823 €/m²
  • کد شی 65872
  • مربع متر 340 m²
  • Rooms 6
فروش
1 850 000 € 5441 €/m²
  • کد شی 47645
  • مربع متر 340 m²
  • Rooms 6
فروش
1 760 000 € 5028 €/m²
  • کد شی 57917
  • مربع متر 350 m²
  • Rooms 7

اشتراک خبرنامه