310 000 €
1550 €/m²
Property 65926 photo 1
Property 65926 photo 2
Property 65926 photo 3
Property 65926 photo 4
Property 65926 photo 5
Property 65926 photo 6
Property 65926 photo 7
Property 65926 photo 8
Property 65926 photo 9
Property 65926 photo 10
Property 65926 photo 11
Property 65926 photo 12
Property 65926 photo 13
Property 65926 photo 14
Property 65926 photo 15
Property 65926 photo 16
Property 65926 photo 17
Property 65926 photo 18
Property 65926 photo 19
Property 65926 photo 20

Details

  • سال ساخت: 2002
  • سال نوسازی: 2022
  • تعداد اتاق ها: 6
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Energy Class: C
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 450 m
  • فاصله از فرودگاه: 125 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش خانه2 طبقه با متراژ 200 متر مربع در پلپونز. طبقه نیمه زیر زمین شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. طبقه همکف شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش, توالت. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, باغ, باربیکیو سیستم گرمایشی, انبار.

پلپونز

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه