240 000 €
1500 €/m²
Property 65959 photo 1
Property 65959 photo 2
Property 65959 photo 3
Property 65959 photo 4
Property 65959 photo 5
Property 65959 photo 6
Property 65959 photo 7
Property 65959 photo 8
Property 65959 photo 9

Details

  • سال ساخت: 1990
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • وضعیت: Old building
  • Energy Class: C
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 245 m
  • فاصله از فرودگاه: 104 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره
  • Holiday home

توضیحات

برای فروش خانه2 طبقه با متراژ 160 متر مربع در پلپونز. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , توالت. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, 2 حمام. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.{همچنین مبلمان, شومینه, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو سیستم گرمایشی, انبار.

پلپونز

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه