520 000 €
2080 €/m²
Property 65972 photo 1
Property 65972 photo 2
Property 65972 photo 3
Property 65972 photo 4
Property 65972 photo 5
Property 65972 photo 6
Property 65972 photo 7
Property 65972 photo 8
Property 65972 photo 9
Property 65972 photo 10
Property 65972 photo 11
Property 65972 photo 12
Property 65972 photo 13
Property 65972 photo 14
Property 65972 photo 15
Property 65972 photo 16
Property 65972 photo 17

Details

  • سال ساخت: 2017
  • سال نوسازی: 2020
  • تعداد اتاق ها: 9
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 7700 m
  • فاصله از فرودگاه: 17 km

توضیحات

برای فروش ویلا 3 طبقه با متراژ 250 متر مربع در کرت. طبقه همکف شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, اتاق نشیمن, دوش. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, دوش, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 2 شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, اتاق نشیمن, توالت. ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
736 000 € 5183 €/m²
  • کد شی 62220
  • مربع متر 142 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
745 000 € 1280 €/m²
  • کد شی 35142
  • مربع متر 582 m²
  • Rooms 7
فروش
490 000 € 2197 €/m²
  • کد شی 54643
  • مربع متر 223 m²
  • Rooms 6
فروش
640 000 € 6400 €/m²
  • کد شی 56208
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
736 000 € 5183 €/m²
  • کد شی 62221
  • مربع متر 142 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
495 000 € 2877 €/m²
  • کد شی 64164
  • مربع متر 172 m²
  • Rooms 6
فروش
500 000 € 3496 €/m²
  • کد شی 56920
  • مربع متر 143 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه