140 000 €
2154 €/m²
Property 66001 photo 1
Property 66001 photo 2
Property 66001 photo 3
Property 66001 photo 4
Property 66001 photo 5
Property 66001 photo 6
Property 66001 photo 7
Property 66001 photo 8

Details

  • تعداد طبقات: 6
  • سال ساخت: 1971
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: برق
  • Energy Class: E
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 60 m
  • فاصله از فرودگاه: 114 km

خدمات

  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 65 متر مربع در پلپونز. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, کولر, آسانسور, سیستم گرمایشی.

پلپونز

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه