فروش - اپارتمان 85 m² در آتیکا

یونان آتیکا آتن - غرب ایلیون
183 000 €
2153 €/m²
Property 66163 photo 1
Property 66163 photo 2
Property 66163 photo 3
Property 66163 photo 4
Property 66163 photo 5
Property 66163 photo 6
Property 66163 photo 7
Property 66163 photo 8
Property 66163 photo 9
Property 66163 photo 10
Property 66163 photo 11
Property 66163 photo 12
Property 66163 photo 13
Property 66163 photo 14

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • سال ساخت: 1985
  • سال نوسازی: 2015
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Energy Class: E
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1

خدمات

  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 85 متر مربع در آتیکا. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, سایبان, سیستم گرمایشی, انبار.

آتیکا

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه