درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 6930 m² در کاساندرا (خالکیدیکی)
یونان
مقدونیه
خالکیدیکی
کاساندرا
600 000 €
86 €/m²
کد شی
6659
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
6930 m²
منطقه
کاساندرا/خالکیدیکی
Location
(کاساندرا) | خالکیدیکی (مقدونیه)
Details
فاصله از دریا:
400 m
فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها:
2 km
فاصله از فرودگاه:
46 km
توضیحات
برای فروش زمین 6930 متر مربع در کاساندرا (خالکیدیکی).
کاساندرا/خالکیدیکی
Location
حقایق مشابه
فروش
750 000 €
13 €/m²
زمین 55000 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
32430
مربع متر
55000 m²
فاصله تا دریا
600 m
فروش
600 000 €
49 €/m²
زمین 12200 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
8238
مربع متر
12200 m²
فاصله تا دریا
2000 m
فروش
600 000 €
50 €/m²
زمین 12000 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
35684
مربع متر
12000 m²
فاصله تا دریا
900 m
فروش
740 000 €
740 €/m²
زمین 1000 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
44075
مربع متر
1000 m²
فاصله تا دریا
700 m
فروش
600 000 €
41 €/m²
زمین 14625 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
31886
مربع متر
14625 m²
فاصله تا دریا
2000 m
فروش
500 000 €
104 €/m²
زمین 4800 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
32111
مربع متر
4800 m²
فاصله تا دریا
700 m
فروش
500 000 €
470 000 €
116 €/m²
زمین 4025 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
6684
مربع متر
4025 m²
فاصله تا دریا
500 m
فروش
800 000 €
66 €/m²
زمین 12100 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
47604
مربع متر
12100 m²
فاصله تا دریا
400 m
فروش
650 000 €
32 €/m²
زمین 19900 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
32177
مربع متر
19900 m²
فاصله تا دریا
1500 m
فروش
500 000 €
184 €/m²
زمین 2704 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
49057
مربع متر
2704 m²
فاصله تا دریا
150 m
Tomaz Osmanov
+30 23740 22433
sales@grekodom.com
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the