فروش - زمین 1375 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا
275 000 € 230 000 €
167 €/m²
Property 7090 photo 1
Property 7090 photo 2

Details

  • Floor area ratio: 8
  • فاصله از دریا: 7000 m
  • فاصله از فرودگاه: 47 km

توضیحات

برای فروش زمین 1375 متر مربع در ساحل المپیک. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 1100 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه، رو به شهر.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
281 000 € 67 €/m²
  • کد شی 48956
  • مربع متر 4151 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m
فروش
270 000 € 135 €/m²
  • کد شی 40101
  • مربع متر 2000 m²
  • فاصله تا دریا 250 m
فروش
260 000 € 216 €/m²
  • کد شی 49646
  • مربع متر 1200 m²
  • فاصله تا دریا 400 m
فروش
350 000 € 89 €/m²
  • کد شی 49645
  • مربع متر 3900 m²
  • فاصله تا دریا 400 m
فروش
380 000 € 521 €/m²
  • کد شی 9827
  • مربع متر 728 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
250 000 € 18 €/m²
  • کد شی 63974
  • مربع متر 13750 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
240 000 € 20 €/m²
  • کد شی 22520
  • مربع متر 12000 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
300 000 € 263 €/m²
  • کد شی 7535
  • مربع متر 1140 m²
  • فاصله تا دریا 7500 m

اشتراک خبرنامه