فروش - زمین 688 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا
145 000 €
210 €/m²
Property 7537 photo 1
Property 7537 photo 2

Details

  • Floor area ratio: 8
  • فاصله از دریا: 7500 m
  • فاصله از فرودگاه: 47 km

توضیحات

برای فروش با حصار زمین 688 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 550 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
140 000 € 350 €/m²
  • کد شی 54413
  • مربع متر 400 m²
  • فاصله تا دریا 400 m
فروش
180 000 € 200 €/m²
  • کد شی 6455
  • مربع متر 900 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
160 000 € 14 €/m²
  • کد شی 38820
  • مربع متر 11165 m²
  • فاصله تا دریا 600 m
فروش
180 000 € 11 €/m²
  • کد شی 64936
  • مربع متر 16170 m²
  • فاصله تا دریا 450 m
فروش
200 000 € 200 €/m²
  • کد شی 22529
  • مربع متر 1000 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
160 000 € 117 €/m²
  • کد شی 59078
  • مربع متر 1358 m²
  • فاصله تا دریا 7500 m
فروش
140 000 € 280 €/m²
  • کد شی 54834
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
215 000 € 275 €/m²
  • کد شی 13938
  • مربع متر 780 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
200 000 € 30 €/m²
  • کد شی 9367
  • مربع متر 6500 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
120 000 € 15 €/m²
  • کد شی 20971
  • مربع متر 8000 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m

اشتراک خبرنامه