45 000 €
1875 €/m²
Property 7881 photo 1
Property 7881 photo 2

Details

  • سال ساخت: 1960
  • سال نوسازی: 2000
  • ساحل: песчаный
  • تعداد اتاق ها: 1: 1 комната
  • فاصله از دریا: 350 m
  • فاصله از فرودگاه: 12 km

توضیحات

برای فروش مساحت ملک تجاری 24 متر مربع در تسالونیکی. ملک تجاری در 1 طبقه ملک تجاری دارای طرح منطقه

تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
42 000 € 1555 €/m²
  • کد شی 62054
  • مربع متر 27 m²
  • فاصله تا دریا 4900 m
فروش
52 000 € 1857 €/m²
  • کد شی 62046
  • مربع متر 28 m²
  • فاصله تا دریا 350 m
فروش
50 000 € 400 €/m²
  • کد شی 62722
  • مربع متر 125 m²
  • فاصله تا دریا 3800 m
فروش
55 000 € 916 €/m²
  • کد شی 56863
  • مربع متر 60 m²
  • فاصله تا دریا 350 m
فروش
56 000 € 1076 €/m²
  • کد شی 43715
  • مربع متر 52 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
60 000 € 1200 €/m²
  • کد شی 41842
  • مربع متر 50 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
48 000 € 234 €/m²
  • کد شی 56986
  • مربع متر 205 m²
  • فاصله تا دریا 2500 m
فروش
50 000 € 1063 €/m²
  • کد شی 35311
  • مربع متر 47 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m

اشتراک خبرنامه