فروش - زمین 306 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا لیتوچورو
110 000 € 80 000 €
261 €/m²
Property 8783 photo 1
Property 8783 photo 2
Property 8783 photo 3

Details

  • Floor area ratio: 8
  • فاصله از دریا: 6000 m
  • فاصله از فرودگاه: 49 km

توضیحات

برای فروش با حصار زمین 306 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 245 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر، رو به جنگل.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
160 000 € 320 €/m²
  • کد شی 34010
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
120 000 € 255 €/m²
  • کد شی 10484
  • مربع متر 469 m²
  • فاصله تا دریا 5500 m
فروش
100 000 €
  • کد شی 3783
  • مربع متر 0 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
100 000 € 80 000 € 193 €/m²
  • کد شی 51443
  • مربع متر 413 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
100 000 € 24 €/m²
  • کد شی 65646
  • مربع متر 4010 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
90 000 € 10 €/m²
  • کد شی 43246
  • مربع متر 8484 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
130 000 € 13 €/m²
  • کد شی 32663
  • مربع متر 10000 m²
  • فاصله تا دریا 750 m
فروش
150 000 € 25 €/m²
  • کد شی 14491
  • مربع متر 5800 m²
  • فاصله تا دریا 3500 m

اشتراک خبرنامه