4 000 000 €
102 €/m²
Property 9412 photo 1
Property 9412 photo 2
Property 9412 photo 3
Property 9412 photo 4
Property 9412 photo 5
Property 9412 photo 6

Details

  • ساحل: каменистый, крутой
  • Floor area ratio: 0,2
  • فاصله از دریا: 10 m
  • فاصله از فرودگاه: 45 km

توضیحات

برای فروش زمین 39030 متر مربع در کرت.خارج از طرح شهر است.. امکان ساخت وجود دارد 7806 متر مربع

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 22950
  • مربع متر 38652 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
3 300 000 € 114 €/m²
  • کد شی 31004
  • مربع متر 28800 m²
  • فاصله تا دریا 1 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 20331
  • مربع متر 200000 m²
  • فاصله تا دریا 900 m
فروش
3 300 000 € 55 €/m²
  • کد شی 30725
  • مربع متر 60000 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
5 500 000 € 33 €/m²
  • کد شی 31719
  • مربع متر 163000 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
5 200 000 € 4 200 000 € 70 €/m²
  • کد شی 40241
  • مربع متر 60000 m²
  • فاصله تا دریا 10 m
فروش
4 798 000 € 4 €/m²
  • کد شی 31239
  • مربع متر 1116000 m²
  • فاصله تا دریا 14000 m
فروش
4 000 000 € 160 €/m²
  • کد شی 33298
  • مربع متر 25000 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
5 277 187 € 53 €/m²
  • کد شی 63362
  • مربع متر 99000 m²
  • فاصله تا دریا 1 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 38747
  • مربع متر 15000 m²
  • فاصله تا دریا 30 m

اشتراک خبرنامه