491 000 €
319 €/m²
Property 10426 photo 1
Property 10426 photo 2
Property 10426 photo 3

Details

  • Floor area ratio: 0,6
  • فاصله از دریا: 1000 m
  • فاصله از فرودگاه: 24 km

توضیحات

برای فروش زمین 1538 متر مربع در کرت.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: ساختمان, لوله کشی آب, برق کشی.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
512 000 € 39 €/m²
  • کد شی 13486
  • مربع متر 13042 m²
  • فاصله تا دریا 12000 m
فروش
430 000 € 73 €/m²
  • کد شی 55851
  • مربع متر 5834 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
640 000 € 74 €/m²
  • کد شی 63745
  • مربع متر 8608 m²
  • فاصله تا دریا 1150 m
فروش
600 000 € 94 €/m²
  • کد شی 32335
  • مربع متر 6340 m²
  • فاصله تا دریا 1100 m
فروش
710 000 € 299 €/m²
  • کد شی 44207
  • مربع متر 2367 m²
  • فاصله تا دریا 97 m
فروش
427 000 € 43 €/m²
  • کد شی 26976
  • مربع متر 9848 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
600 000 € 33 €/m²
  • کد شی 35632
  • مربع متر 18000 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
427 000 € 106 €/m²
  • کد شی 47454
  • مربع متر 4000 m²
  • فاصله تا دریا 1400 m
فروش
449 000 € 271 €/m²
  • کد شی 65403
  • مربع متر 1654 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
550 000 € 407 €/m²
  • کد شی 33356
  • مربع متر 1350 m²
  • فاصله تا دریا 150 m

اشتراک خبرنامه