فروخته

فروش - ویلا 190 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - مرکز
بنا به درخواست
Property 1063 photo 1
Property 1063 photo 2
Property 1063 photo 3
Property 1063 photo 4
Property 1063 photo 5
Property 1063 photo 6
Property 1063 photo 7
Property 1063 photo 8
Property 1063 photo 9
Property 1063 photo 10
Property 1063 photo 11
Property 1063 photo 12
Property 1063 photo 13
Property 1063 photo 14
  • کد شی 1063
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 190 m²
  • مساحت زمین 410 m²
  • منطقه آتن
  • Location آتن - مرکز (آتیکا)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • سال ساخت: 1950
  • تعداد اتاق ها: 4: 1 этаж - 3 спальни и ванная, цокольный - кухня, салон, столовая, туалет, два холла. подвальный - спальня для прислуги, подсобные помещения
  • فاصله از فرودگاه: 25 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه

توضیحات

برای فروش ویلا 0 طبقه با متراژ 190 متر مربع در آتن. ویلا دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, شومینه, پارکینگ اختصاصی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
7 000 000 € 3684 €/m²
  • کد شی 18396
  • مربع متر 1900 m²
  • Rooms 10
فروش
1 250 000 € 2551 €/m²
  • کد شی 21724
  • مربع متر 490 m²
  • Rooms 7
فروش
3 500 000 € 7000 €/m²
  • کد شی 34015
  • مربع متر 500 m²
  • Rooms 6
فروش
3 675 000 € 3675 €/m²
  • کد شی 34772
  • مربع متر 1000 m²
  • Rooms 12
فروش
1 420 000 € 3107 €/m²
  • کد شی 37080
  • مربع متر 457 m²
  • Rooms 6
فروش
1 630 000 € 2515 €/m²
  • کد شی 37081
  • مربع متر 648 m²
  • Rooms 7
فروش
2 800 000 € 5600 €/m²
  • کد شی 39689
  • مربع متر 500 m²
  • Rooms 7
فروش
760 000 € 2111 €/m²
  • کد شی 39846
  • مربع متر 360 m²
  • Rooms 7
فروش
1 000 000 € 6250 €/m²
  • کد شی 49668
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 3
فروش
7 500 000 € 12500 €/m²
  • کد شی 54556
  • مربع متر 600 m²
  • Rooms 7

اشتراک خبرنامه