250 000 €
4630 €/m²
Property 10937 photo 1
Property 10937 photo 2
Property 10937 photo 3
Property 10937 photo 4
Property 10937 photo 5
Property 10937 photo 6
Property 10937 photo 7
Property 10937 photo 8

Details

  • تعداد اتاق ها: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 160 m
  • فاصله از فرودگاه: 20 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 54 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه همکف طبقه و شامل طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین مبلمان, کولر, باغ, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
305 000 € 3388 €/m²
  • کد شی 58382
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 4
فروش
260 000 € 3132 €/m²
  • کد شی 59177
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
260 000 € 4000 €/m²
  • کد شی 59419
  • مربع متر 65 m²
  • Rooms 3
فروش
260 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 59610
  • مربع متر 52 m²
  • Rooms 2
فروش
320 000 € 5818 €/m²
  • کد شی 59634
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 2
فروش
315 000 € 3662 €/m²
  • کد شی 59800
  • مربع متر 86 m²
  • Rooms 3
فروش
300 000 € 3614 €/m²
  • کد شی 59801
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
290 000 € 3670 €/m²
  • کد شی 59803
  • مربع متر 79 m²
  • Rooms 3
فروش
310 000 € 4492 €/m²
  • کد شی 59830
  • مربع متر 69 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه