فروش - زمین 8100 m² در کرت

یونان کرت استان چانیا
800 000 €
98 €/m²
Property 12083 photo 1
Property 12083 photo 2
Property 12083 photo 3
  • کد شی 12083
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک زمین
  • مساحت زمین 8100 m²
  • منطقه کرت
  • Location استان چانیا (کرت)

Details

  • فاصله از دریا: 5100 m
  • فاصله از فرودگاه: 17 km

توضیحات

برای فروش زمین 8100 متر مربع در کرت.خارج از طرح شهر است.. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه، رو به جنگل.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
1 070 000 € 152 €/m²
  • کد شی 38960
  • مربع متر 7000 m²
  • فاصله تا دریا 1400 m
فروش
853 000 € 1032 €/m²
  • کد شی 64551
  • مربع متر 826 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
1 050 000 € 15 €/m²
  • کد شی 44361
  • مربع متر 70000 m²
  • فاصله تا دریا 2900 m
فروش
860 000 € 65 €/m²
  • کد شی 20324
  • مربع متر 13200 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
1 180 000 € 1 067 000 € 78 €/m²
  • کد شی 49742
  • مربع متر 13569 m²
  • فاصله تا دریا 1 m
فروش
765 000 € 170 €/m²
  • کد شی 37496
  • مربع متر 4500 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
800 000 € 533 €/m²
  • کد شی 38749
  • مربع متر 1500 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
1 000 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 48645
  • مربع متر 400 m²
  • فاصله تا دریا 15 m
فروش
650 000 € 534 000 € 85 €/m²
  • کد شی 40472
  • مربع متر 6250 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m
فروش
1 100 000 € 73 €/m²
  • کد شی 12486
  • مربع متر 15000 m²
  • فاصله تا دریا 3400 m

اشتراک خبرنامه