فروخته

فروش - تجارت 55 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - مرکز
بنا به درخواست
Property 1259 photo 1
Property 1259 photo 2
Property 1259 photo 3
Property 1259 photo 4
  • کد شی 1259
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک تجارت
  • مربع متر 55 m²
  • منطقه آتن
  • Location آتن - مرکز (آتیکا)

Details

  • فاصله از دریا: 3000 m

توضیحات

برای فروش مساحت تجارت 55 متر مربع در آتن. تجارت در 0 طبقه تجارت دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
121 000 € 1440 €/m²
  • کد شی 4623
  • مربع متر 84 m²
  • فاصله تا دریا 7500 m
فروش
150 000 € 2586 €/m²
  • کد شی 5724
  • مربع متر 58 m²
  • Rooms 2
فروش
115 000 € 1210 €/m²
  • کد شی 6345
  • مربع متر 95 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
180 000 € 1000 €/m²
  • کد شی 10289
  • مربع متر 180 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
127 000 € 1000 €/m²
  • کد شی 35181
  • مربع متر 127 m²
  • فاصله تا دریا 9500 m
فروش
215 000 € 1235 €/m²
  • کد شی 40867
  • مربع متر 174 m²
  • فاصله تا دریا 6500 m
فروش
220 000 € 745 €/m²
  • کد شی 50568
  • مربع متر 295 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
170 000 € 1307 €/m²
  • کد شی 50599
  • مربع متر 130 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
177 000 € 1023 €/m²
  • کد شی 51783
  • مربع متر 173 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
265 000 € 590 €/m²
  • کد شی 60960
  • مربع متر 449 m²
  • Rooms 1

اشتراک خبرنامه