فروش - اپارتمان 80 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - شمال ایراکلیو
270 000 €
3375 €/m²
Property 20421 photo 1
Property 20421 photo 2
Property 20421 photo 3
Property 20421 photo 4
Property 20421 photo 5
Property 20421 photo 6
Property 20421 photo 7
Property 20421 photo 8

Details

  • سال ساخت: 2008
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 18000 m
  • فاصله از فرودگاه: 8 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 80 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
342 000 € 4120 €/m²
  • کد شی 56252
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
347 000 € 4180 €/m²
  • کد شی 56253
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
351 000 € 4443 €/m²
  • کد شی 56254
  • مربع متر 79 m²
  • Rooms 3
فروش
235 000 € 2526 €/m²
  • کد شی 56341
  • مربع متر 93 m²
  • Rooms 4
فروش
258 000 € 2015 €/m²
  • کد شی 56381
  • مربع متر 128 m²
  • Rooms 4
فروش
240 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 56501
  • مربع متر 72 m²
  • Rooms 3
فروش
368 000 € 4842 €/m²
  • کد شی 56586
  • مربع متر 76 m²
  • Rooms 3
فروش
368 000 € 4906 €/m²
  • کد شی 56589
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
240 000 € 3116 €/m²
  • کد شی 56605
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه