فروش - زمین 400 m² در سیتونیا (خالکیدیکی)

یونان مقدونیه خالکیدیکی Poligiros
112 000 €
280 €/m²
Property 29410 photo 1
Property 29410 photo 2
Property 29410 photo 3
Property 29410 photo 4
Property 29410 photo 5
Property 29410 photo 6

Details

  • Floor area ratio: 0,5
  • فاصله از دریا: 250 m
  • فاصله از فرودگاه: 48 km

توضیحات

برای فروش زمین 400 متر مربع در سیتونیا (خالکیدیکی). ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 200 متر مربع

سیتونیا/خالکیدیکی

Location

حقایق مشابه

Recommended فروش
150 000 € 25 €/m²
  • کد شی 60907
  • مربع متر 5975 m²
  • فاصله تا دریا 1600 m
فروش
95 000 € 5 €/m²
  • کد شی 60943
  • مربع متر 16726 m²
  • فاصله تا دریا 1800 m
Recommended فروش
100 000 € 12 €/m²
  • کد شی 61412
  • مربع متر 8000 m²
  • فاصله تا دریا 870 m
Recommended فروش
120 000 € 397 €/m²
  • کد شی 61587
  • مربع متر 302 m²
  • فاصله تا دریا 6500 m
Recommended فروش
110 000 € 647 €/m²
  • کد شی 61740
  • مربع متر 170 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
100 000 € 18 €/m²
  • کد شی 62179
  • مربع متر 5500 m²
  • فاصله تا دریا 3400 m
فروش
160 000 € 36 €/m²
  • کد شی 64123
  • مربع متر 4400 m²
  • فاصله تا دریا 1700 m
فروش
150 000 € 15 €/m²
  • کد شی 64740
  • مربع متر 10000 m²
  • فاصله تا دریا 6500 m
فروش
150 000 € 757 €/m²
  • کد شی 65266
  • مربع متر 198 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
92 000 € 230 €/m²
  • کد شی 65633
  • مربع متر 400 m²
  • فاصله تا دریا 200 m

اشتراک خبرنامه