فروخته

فروش - خانه 200 m² در آتیکا

یونان آتیکا بقیه آتیکا
850 000 €
4250 €/m²
Property 314 photo 1
  • کد شی 314
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک خانه
  • مربع متر 200 m²
  • مساحت زمین 200 m²
  • منطقه آتیکا
  • Location بقیه آتیکا (آتیکا)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • سال ساخت: 2010
  • تعداد اتاق ها: 4
  • فاصله از دریا: 120 m
  • فاصله از فرودگاه: 30 km

خدمات

  • پارکینگ
  • رو به دریا
  • شومینه

توضیحات

برای فروش خانه0 طبقه با متراژ 200 متر مربع در آتیکا. خانه دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, شومینه, پارکینگ اختصاصی.

آتیکا

Location

حقایق مشابه

فروش
1 000 000 € 2777 €/m²
  • کد شی 3999
  • مربع متر 360 m²
  • Rooms 8
فروش
700 000 € 1750 €/m²
  • کد شی 4223
  • مربع متر 400 m²
  • Rooms 6
فروش
750 000 € 425 000 € 1349 €/m²
  • کد شی 4837
  • مربع متر 315 m²
  • فاصله تا دریا 250 m
فروش
870 000 € 4833 €/m²
  • کد شی 5663
  • مربع متر 180 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
1 000 000 € 2380 €/m²
  • کد شی 7177
  • مربع متر 420 m²
  • Rooms 4
فروش
700 000 € 2800 €/m²
  • کد شی 7497
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 8
فروش
1 100 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 7669
  • مربع متر 330 m²
  • Rooms 7
فروش
700 000 € 2187 €/m²
  • کد شی 8142
  • مربع متر 320 m²
  • Rooms 5
فروش
1 000 000 € 790 000 € 2194 €/m²
  • کد شی 10414
  • مربع متر 360 m²
  • Rooms 8

اشتراک خبرنامه