فروخته

فروش - دوبلکس 147 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب Voula
بنا به درخواست
Property 33551 photo 1
Property 33551 photo 2
Property 33551 photo 3
Property 33551 photo 4
Property 33551 photo 5
Property 33551 photo 6
Property 33551 photo 7
Property 33551 photo 8
Property 33551 photo 9
Property 33551 photo 10
Property 33551 photo 11
Property 33551 photo 12
Property 33551 photo 13
Property 33551 photo 14
Property 33551 photo 15
Property 33551 photo 16
Property 33551 photo 17
Property 33551 photo 18
Property 33551 photo 19

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2013
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 400 m
  • فاصله از فرودگاه: 23 km

توضیحات

برای فروش 147 دوبلکس متر مربع با مساحت در آتن 2 دوبلکس طبقه واقع شده است.طبقه 2 شامل اتاق نشیمن, آشپزخانه , توالت. طبقه 3 شامل 3 اتاق خواب, 2 حمام. دوبلکس دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
310 000 € 2296 €/m²
  • کد شی 57298
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 5
فروش
260 000 € 1635 €/m²
  • کد شی 57302
  • مربع متر 159 m²
  • Rooms 5
فروش
540 000 € 530 000 € 4608 €/m²
  • کد شی 59536
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 4
فروش
285 000 € 4596 €/m²
  • کد شی 60086
  • مربع متر 62 m²
  • Rooms 2
فروش
285 000 € 4596 €/m²
  • کد شی 60126
  • مربع متر 62 m²
  • Rooms 2
فروش
302 000 € 4575 €/m²
  • کد شی 60127
  • مربع متر 66 m²
  • Rooms 3
فروش
304 000 € 4606 €/m²
  • کد شی 60128
  • مربع متر 66 m²
  • Rooms 3
فروش
435 000 € 4350 €/m²
  • کد شی 60129
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
950 000 € 5367 €/m²
  • کد شی 60624
  • مربع متر 177 m²
  • Rooms 5
فروش
1 200 000 € 8450 €/m²
  • کد شی 61765
  • مربع متر 142 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه