95 000 € 75 000 €
45 €/m²
Property 34469 photo 1
Property 34469 photo 2
Property 34469 photo 3
Property 34469 photo 4
Property 34469 photo 5
Property 34469 photo 6
Property 34469 photo 7
Property 34469 photo 8
Property 34469 photo 9

Details

  • Floor area ratio: 0,2
  • فاصله از دریا: 110 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 3 km
  • فاصله از فرودگاه: 37 km

توضیحات

برای فروش زمین 1650 متر مربع در کرت.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 332 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
123 000 € 80 000 € 19 €/m²
  • کد شی 50127
  • مربع متر 4050 m²
  • فاصله تا دریا 11600 m
فروش
100 000 € 200 €/m²
  • کد شی 41762
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 120 m
فروش
93 000 € 75 €/m²
  • کد شی 36799
  • مربع متر 1229 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m
فروش
140 000 € 140 €/m²
  • کد شی 37577
  • مربع متر 1000 m²
  • فاصله تا دریا 9900 m
فروش
91 000 € 37 €/m²
  • کد شی 39531
  • مربع متر 2400 m²
  • فاصله تا دریا 6500 m
فروش
139 000 € 139 €/m²
  • کد شی 63268
  • مربع متر 1000 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
120 000 € 94 €/m²
  • کد شی 65362
  • مربع متر 1270 m²
  • فاصله تا دریا 3600 m
فروش
110 000 € 85 €/m²
  • کد شی 47187
  • مربع متر 1285 m²
  • فاصله تا دریا 1114 m
فروش
110 000 € 27 €/m²
  • کد شی 51904
  • مربع متر 4017 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
80 000 € 75 000 € 35 €/m²
  • کد شی 52548
  • مربع متر 2140 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m

اشتراک خبرنامه