فروش - اپارتمان 80 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب کالیته
200 000 €
2500 €/m²
Property 35879 photo 1
Property 35879 photo 2
Property 35879 photo 3
Property 35879 photo 4
Property 35879 photo 5

Details

  • سال ساخت: 1986
  • سال نوسازی: 2018
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 6000 m
  • فاصله از فرودگاه: 4 km

خدمات

  • آسانسور
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 80 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
225 000 € 2142 €/m²
  • کد شی 63425
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
290 000 € 4833 €/m²
  • کد شی 63487
  • مربع متر 60 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 6250 €/m²
  • کد شی 63507
  • مربع متر 40 m²
  • Rooms 2
فروش
250 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 63508
  • مربع متر 50 m²
  • Rooms 2
فروش
295 000 € 4214 €/m²
  • کد شی 63667
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
255 000 € 3642 €/m²
  • کد شی 63823
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
270 000 € 4153 €/m²
  • کد شی 63932
  • مربع متر 65 m²
  • Rooms 2
فروش
205 000 € 2383 €/m²
  • کد شی 63980
  • مربع متر 86 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه