فروش - اپارتمان 128 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - شمال فیلوتی
800 000 €
6250 €/m²
Property 36714 photo 1
Property 36714 photo 2
Property 36714 photo 3
Property 36714 photo 4
Property 36714 photo 5
Property 36714 photo 6
Property 36714 photo 7

Details

  • سال ساخت: 2010
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 14000 m
  • فاصله از فرودگاه: 7 km

خدمات

  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 128 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین مبلمان, شومینه, کولر, باغ, آسانسور, گاراژ, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه