فروخته

فروش - دوبلکس 135 m² در پلپونز

یونان پلوپونیسوس آرگولیس
240 000 €
1778 €/m²
Property 372 photo 1
Property 372 photo 2
Property 372 photo 3
Property 372 photo 4
Property 372 photo 5
Property 372 photo 6
Property 372 photo 7
  • کد شی 372
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک دوبلکس
  • مربع متر 135 m²
  • مساحت زمین 285 m²
  • منطقه پلپونز
  • Location آرگولیس (پلوپونیسوس)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • تعداد اتاق ها: 3: 0 этаж: спальня, ванная, склад и котельная. 1 этаж : салон и кухня с балконами. 2 этаж: 2 спальни и ванная
  • امکانات دیگر: центральное отопление, сигнализация, проводка под систему кондиционирования, солнечная батарея для горячей воды, барбекю, автополив
  • فاصله از دریا: 25 m
  • فاصله از فرودگاه: 150 km

خدمات

  • پارکینگ
  • رو به دریا
  • شومینه

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 135 متر مربع در پلپونز. خانه واقع در 0 طبقه. دوبلکس دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, شومینه, پارکینگ اختصاصی.

پلپونز

Location

حقایق مشابه

فروش
260 000 € 1984 €/m²
  • کد شی 60419
  • مربع متر 131 m²
  • Rooms 4
فروش
205 000 € 1752 €/m²
  • کد شی 61946
  • مربع متر 117 m²
  • Rooms 3
فروش
340 000 € 1888 €/m²
  • کد شی 62642
  • مربع متر 180 m²
  • فاصله تا دریا 25000 m
فروش
350 000 € 310 000 € 1834 €/m²
  • کد شی 62677
  • مربع متر 169 m²
  • فاصله تا دریا 380 m
فروش
250 000 € 1262 €/m²
  • کد شی 62900
  • مربع متر 198 m²
  • Rooms 4
فروش
260 000 € 2321 €/m²
  • کد شی 63505
  • مربع متر 112 m²
  • Rooms 3
فروش
230 000 € 1982 €/m²
  • کد شی 64128
  • مربع متر 116 m²
  • Rooms 4
فروش
305 000 € 2033 €/m²
  • کد شی 64536
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه