بنا به درخواست
Property 39454 photo 1
Property 39454 photo 2
Property 39454 photo 3
Property 39454 photo 4
Property 39454 photo 5
Property 39454 photo 6
Property 39454 photo 7
Property 39454 photo 8
Property 39454 photo 9

Details

  • Floor area ratio: 0,4
  • فاصله از دریا: 1000 m
  • فاصله از فرودگاه: 20 km

توضیحات

برای فروش با حصار زمین 1134 متر مربع در کرت.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 400 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
350 000 € 221 €/m²
  • کد شی 64295
  • مربع متر 1580 m²
  • فاصله تا دریا 600 m
فروش
385 000 € 320 000 € 119 €/m²
  • کد شی 63428
  • مربع متر 2672 m²
  • فاصله تا دریا 360 m
انحصاری فروش
150 000 € 60 €/m²
  • کد شی 63957
  • مربع متر 2500 m²
  • فاصله تا دریا 20000 m
فروش
250 000 € 34 €/m²
  • کد شی 65534
  • مربع متر 7200 m²
  • فاصله تا دریا 2800 m
فروش
320 000 € 1584 €/m²
  • کد شی 64279
  • مربع متر 202 m²
  • فاصله تا دریا 186 m
فروش
90 000 € 70 000 € 96 €/m²
  • کد شی 65785
  • مربع متر 724 m²
  • فاصله تا دریا 2800 m
فروش
800 000 € 59 €/m²
  • کد شی 63744
  • مربع متر 13439 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
853 000 € 23 €/m²
  • کد شی 63290
  • مربع متر 36000 m²
  • فاصله تا دریا 1 m
فروش
194 000 € 96 €/m²
  • کد شی 65233
  • مربع متر 2005 m²
  • فاصله تا دریا 622 m
فروش
600 000 € 42 €/m²
  • کد شی 65816
  • مربع متر 14000 m²
  • فاصله تا دریا 1800 m

اشتراک خبرنامه