محفوظ

فروش - هتل 700 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا
بنا به درخواست
Property 4013 photo 1
Property 4013 photo 2
Property 4013 photo 3
Property 4013 photo 4
Property 4013 photo 5
Property 4013 photo 6
Property 4013 photo 7
Property 4013 photo 8
Property 4013 photo 9
  • کد شی 4013
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک هتل
  • مربع متر 700 m²
  • مساحت زمین 310 m²
  • منطقه ساحل المپیک
  • Location استان پیریا (مقدونیه)

Details

  • سال ساخت: 2001
  • ساحل: песчаный
  • تعداد اتاق ها: 18: салон, ресепшн, 18 номеров + разрешение на строительство 7 номеров
  • امکانات دیگر: кондиционеры тепло-холод, полностью меблирован, газон, номера площадью 18-20 кв.м
  • فاصله از دریا: 200 m
  • فاصله از فرودگاه: 38 km

توضیحات

برای فروش خانه با هتل 700 متر مربع در ساحل المپیک. خانه هتل در 0 طبقه. هتل دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان.

ساحل المپیک

ویژگی ها است که محفوظ!

Location

حقایق مشابه

فروش
700 000 € 1080 €/m²
  • کد شی 45330
  • مربع متر 648 m²
  • Rooms 16
فروش
700 000 € 2058 €/m²
  • کد شی 45519
  • مربع متر 340 m²
  • Rooms 9
فروش
880 000 € 977 €/m²
  • کد شی 49914
  • مربع متر 900 m²
  • Rooms 23
فروش
2 200 000 € 1349 €/m²
  • کد شی 50077
  • مربع متر 1630 m²
  • Rooms 50
فروش
650 000 € 928 €/m²
  • کد شی 50967
  • مربع متر 700 m²
  • Rooms 16
فروش
1 500 000 € 1829 €/m²
  • کد شی 51206
  • مربع متر 820 m²
  • Rooms 28
فروش
1 593 000 € 3318 €/m²
  • کد شی 52318
  • مربع متر 480 m²
  • Rooms 15
فروش
550 000 € 1833 €/m²
  • کد شی 52360
  • مربع متر 300 m²
  • Rooms 9
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 53225
  • مربع متر 1200 m²
  • Rooms 27
فروش
1 350 000 € 2250 €/m²
  • کد شی 55959
  • مربع متر 600 m²
  • Rooms 18

اشتراک خبرنامه