بنا به درخواست
Property 42923 photo 1
Property 42923 photo 2

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 1000 m
  • فاصله از فرودگاه: 35 km

توضیحات

برای فروش زمین 563 متر مربع در کرت.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه، رو به شهر.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
80 000 € 242 €/m²
  • کد شی 63108
  • مربع متر 330 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
فروش
300 000 € 603 €/m²
  • کد شی 65123
  • مربع متر 497 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
853 000 € 813 €/m²
  • کد شی 64552
  • مربع متر 1048 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
299 000 € 4 €/m²
  • کد شی 63201
  • مربع متر 70000 m²
  • فاصله تا دریا 3300 m
فروش
50 000 € 45 €/m²
  • کد شی 65413
  • مربع متر 1100 m²
  • فاصله تا دریا 21000 m
فروش
74 800 € 63 €/m²
  • کد شی 64677
  • مربع متر 1170 m²
  • فاصله تا دریا 5800 m
فروش
853 000 € 860 €/m²
  • کد شی 64550
  • مربع متر 991 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • کد شی 63904
  • مربع متر 24000 m²
  • فاصله تا دریا 450 m

اشتراک خبرنامه