فروش - اپارتمان 140 m² در کورفو

یونان جزایر ایونی استان کورفو کورفو
200 000 €
1429 €/m²
Property 44580 photo 1
Property 44580 photo 2
Property 44580 photo 3
Property 44580 photo 4
Property 44580 photo 5
Property 44580 photo 6
Property 44580 photo 7
Property 44580 photo 8
Property 44580 photo 9

Details

  • فاصله از دریا: 10 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 10 km
  • فاصله از فرودگاه: 9 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 140 متر مربع در کورفو. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
250 000 € 3472 €/m²
  • کد شی 57507
  • مربع متر 72 m²
  • Rooms 3
فروش
260 000 € 4333 €/m²
  • کد شی 59903
  • مربع متر 60 m²
  • Rooms 2
فروش
205 000 € 4183 €/m²
  • کد شی 61165
  • مربع متر 49 m²
  • Rooms 2
فروش
205 000 € 4100 €/m²
  • کد شی 61175
  • مربع متر 50 m²
  • Rooms 2
فروش
235 000 € 4196 €/m²
  • کد شی 61176
  • مربع متر 56 m²
  • Rooms 2
فروش
195 000 € 4148 €/m²
  • کد شی 61194
  • مربع متر 47 m²
  • Rooms 2
فروش
255 000 € 4180 €/m²
  • کد شی 61211
  • مربع متر 61 m²
  • Rooms 2
فروش
250 000 € 2717 €/m²
  • کد شی 62800
  • مربع متر 92 m²
  • Rooms 3
فروش
170 000 € 2000 €/m²
  • کد شی 63039
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه