280 000 €
200 €/m²
Property 44635 photo 1
Property 44635 photo 2
Property 44635 photo 3
Property 44635 photo 4
Property 44635 photo 5

Details

  • Floor area ratio: 0,2
  • فاصله از دریا: 2500 m
  • فاصله از فرودگاه: 13,5 km

توضیحات

برای فروش زمین 1400 متر مربع در کرت.خارج از طرح شهر است.. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 220 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه، رو به شهر.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
350 000 € 221 €/m²
  • کد شی 64295
  • مربع متر 1580 m²
  • فاصله تا دریا 600 m
فروش
260 000 € 42 €/m²
  • کد شی 45704
  • مربع متر 6078 m²
  • فاصله تا دریا 1900 m
فروش
300 000 € 125 €/m²
  • کد شی 49100
  • مربع متر 2400 m²
  • فاصله تا دریا 350 m
فروش
246 000 € 94 €/m²
  • کد شی 52108
  • مربع متر 2615 m²
  • فاصله تا دریا 583 m
فروش
340 000 € 41 €/m²
  • کد شی 62863
  • مربع متر 8146 m²
  • فاصله تا دریا 4600 m
فروش
267 000 € 24 €/m²
  • کد شی 36637
  • مربع متر 11085 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
330 000 € 66 €/m²
  • کد شی 65144
  • مربع متر 5000 m²
  • فاصله تا دریا 2600 m
فروش
305 000 € 250 000 € 18 €/m²
  • کد شی 36802
  • مربع متر 13247 m²
  • فاصله تا دریا 4600 m
فروش
380 000 € 270 000 € 45 €/m²
  • کد شی 36755
  • مربع متر 5889 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
374 000 € 41 €/m²
  • کد شی 59642
  • مربع متر 9039 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m

اشتراک خبرنامه